HomeCo w trawie piszczy?

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 266 gości oraz 0 użytkowników.

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki

Napisał piątek, 26 czerwiec 2020 09:12 Dział: Co w trawie piszczy?

Minął kolejny rok szkolny, nadszedł czas wypoczynku i przygód.

Wszystkim wychowankom, ich rodzicom i opiekunom życzymy wspaniałych, pogodnych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.

Wracajcie do nas wypoczęci i pogodni.

Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 20

im. Przyjaciół Przyrody

Czytaj dalej...

PODZIĘKOWANIA

Napisał piątek, 26 czerwiec 2020 09:06 Dział: Co w trawie piszczy?

Drodzy rodzice, kochane dzieci!

Dziś dobiegł końca kolejny rok szkolny, wyjątkowo bo w warunkach zdalnego nauczania.

 Dlatego drodzy Rodzice, chcemy Wam podziękować za włożony trud i poświęcenie. Za zaangażowanie, wsparcie i otuchę, za cierpliwość i wyrozumiałość wobec nowych nikomu nieznanych sytuacji.

Wam drogie Przedszkolaki dziękujemy za wywiązywanie się z obowiązków na miarę Waszych możliwości. Za ciężką pracę w domu w okresie zdalnego nauczania. Z podziwem myślimy o Was jak wiele było chęci do pracy.

Dla wszystkich był to okres nowych wyzwań i zwiększonego wysiłku. Każde z Was i nas również nauczyło się czegoś nowego i cennego. Życzymy Wam z całego serduszka, abyśmy we wrześniu mogli już spotkać się w salach naszego przedszkola.

A więc do zobaczenia…..

Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 20

im. Przyjaciół Przyrody

Czytaj dalej...

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ...

Napisał środa, 03 czerwiec 2020 21:04 Dział: Co w trawie piszczy?

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzień obfitował w wiele atrakcji: malowanie na folii, malowanie siebie,tworzenie malunków kredą, rzucanie do celu, gra w kręgle oraz wiele konkursów i zabaw przy muzyce.  Nie zabrakło też smakołyków- lodów dla ochłody oraz wyśmienitych rogalików przygotowanych specjalnie z tej okazji. To był dzień pełen wrażeń, którego długo nie zapomnimy.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:  klik  

Czytaj dalej...

KOCHANE DZIECIAKI

Napisał piątek, 29 maj 2020 14:51 Dział: Co w trawie piszczy?

Z okazji Dnia Dziecka

wszystkim dzieciom życzymy powodów do uśmiechu i radości.

 

Pięknych bajek na dobranoc i tylko kolorowych snów.

 

Codzień nowych interesujących przygód,

prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.

 

Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji

oraz beztroskiej zabawy.

 

Niech wasze dzieciństwo będzie bajkowe, kolorowe i radosne,

a przede wszystkim niech trwa jak najdłużej.

 

Wszystkiego najlepszego życzą:

Dyrektor, nauczyciele

i wszyscy pracownicy przedszkola.

Czytaj dalej...

Szanowni Państwo,

11 maja 2020 r. przedszkole wznawia działalność. Organizacja pracy w poszczególnych grupach dzieci będzie zmieniona i wynika z możliwości kadrowych przedszkola w obecnej sytuacji. W Przedszkolu będą funkcjonowały 2 grupy/oddziały. Łącznie możemy przyjąć 24 dzieci. Sukcesywnie, w miarę możliwości kadrowych będą otwierane następne oddziały. Grupy zostaną utworzone, tak aby przebywały w nich dzieci w podobnym przedziale wiekowym. Przyjmowanie dzieci odbywać się będzie w godz. od 6:45 do 8:15, a odbieranie w godz. od 14:00 do 16:00.

Zainteresowanych Rodziców powrotem dzieci do przedszkola proszę o wypełnienie załączonych oświadczeń i odesłanie ich w formie skanu drogą elektroniczną na adres
e-mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w poprzez system iPrzedszkole do dyrektora przedszkola do 8 maja 2020 r. do godz. 10:00

W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem
i zwalczaniem COVID-19, pracowników przedszkoli i żłobków, dzieci obojga rodziców pracujących oraz dzieci, których rodzice zadeklarowały akces w sondażu telefonicznym i poprzez system iPrzedszkole przeprowadzonym 29 i 30 kwietnia 2020 r.

                                                                                                     Z poważaniem

                                                                                                    Maria Wieczorek

                                                                                                     Dyrektor

Czytaj dalej...

OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 11 MAJA

Napisał wtorek, 05 maj 2020 19:46 Dział: Co w trawie piszczy?

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że od 11 maja 2020r. placówka wznawia działalność w pełnym reżimie sanitarnym. Stopniowy powrót do nowej rzeczywistości wymaga od nas ścisłego stosowania się do zasad i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dzieciom, pracownikom przedszkola i rodzicom.Zachęcam do zapoznania się z wytycznymi, znajdującymi się w załącznikach.

Z uwagi na braki kadrowe na początek uruchomione zostaną jedynie 2 oddziały dla 24 dzieci. Następne oddziały będą sukcesywnie otwierane. O szczegółach funkcjonowania przedszkola poinformuję Państwa wkrótce poprzez system i-Przedszkole. 

Dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzę zdrowia, powrotu do normalności  i serdecznie pozdrawiam.

Dyrektor P20

Maria Wieczorek

 

 

Czytaj dalej...

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Napisał piątek, 10 kwiecień 2020 09:34 Dział: Co w trawie piszczy?

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam Kochane dzieci i Waszym Rodzicom przede wszystkim zdrowia, spokoju i cierpliwości w tej trudnej dla nas sytuacji.

Niech te Święta napełnią Was pokojem i wiarą oraz dadzą siłę w pokonywaniu trudności i pozwolą z ufnością patrzeć w przyszłość.

                              

 

Dyrektor i pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 20

Czytaj dalej...

WAŻNY KOMUNIKAT

Napisał środa, 11 marzec 2020 16:55 Dział: Co w trawie piszczy?

Szanowni Państwo,

zgodnie komunikatem Ministra Edukacji Narodowej, czas ograniczenia funkcjonowania przedszkola w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, został przedłużony do 24 maja 2020r..

                                                                                       Z poważaniem

                                                                                       dyrektor przedszkola

Czytaj dalej...

Mikołajki

Napisał niedziela, 08 grudzień 2019 18:48 Dział: Co w trawie piszczy?

 Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień- Mikołąjki. 6 grudnia wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków, Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana Elfy zaprosiły wszystkie dzieci na wspólne spotkanie z Mikołajem.  Potem Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił prezenty dla wszystkich dzieci. A prezenty były wspaniałe. Tego dnia na dzieci czekały jeszcze kolejne wspaniałe niespodzianki. Wraz z Mikołajem dzieci wzieły udział w interaktywnym koncercie mikołajkowym w wykonaniu muzyków, a także obejrzały  śmieszną i pomysłową bajkę "W chatce Mikołaja" w wykonaniu rodziców dzieci z grupy III.

Czytaj dalej...

Andrzejki w przedszkolu

Napisał niedziela, 08 grudzień 2019 18:30 Dział: Co w trawie piszczy?

W środę 27 listopada  nasze Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Gwiazdora” i tą daleką… „kim będę w przyszłości”. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na pokaz profesjonalnego iluzjonisty. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, radości oraz integracji poszczególnych grup.

Czytaj dalej...

Main Menu