Mikołajki

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień- Mikołąjki. 6 grudnia wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków, Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już z samego rana Elfy zaprosiły wszystkie dzieci na wspólne spotkanie z Mikołajem.  Potem Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił prezenty dla wszystkich dzieci. A prezenty były wspaniałe. Tego dnia na dzieci czekały jeszcze kolejne wspaniałe niespodzianki. Wraz z Mikołajem dzieci wzieły udział w interaktywnym koncercie mikołajkowym w wykonaniu muzyków, a także obejrzały  śmieszną i pomysłową bajkę "W chatce Mikołaja" w wykonaniu rodziców dzieci z grupy III.