HomeCo w trawie piszczy?OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 11 MAJA

OTWARCIE PRZEDSZKOLA OD 11 MAJA

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuję, że od 11 maja 2020r. placówka wznawia działalność w pełnym reżimie sanitarnym. Stopniowy powrót do nowej rzeczywistości wymaga od nas ścisłego stosowania się do zasad i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dzieciom, pracownikom przedszkola i rodzicom.Zachęcam do zapoznania się z wytycznymi, znajdującymi się w załącznikach.

Z uwagi na braki kadrowe na początek uruchomione zostaną jedynie 2 oddziały dla 24 dzieci. Następne oddziały będą sukcesywnie otwierane. O szczegółach funkcjonowania przedszkola poinformuję Państwa wkrótce poprzez system i-Przedszkole.

Dziękuję wszystkim za zrozumienie, życzę zdrowia, powrotu do normalności  i serdecznie pozdrawiam.

Dyrektor P20

Maria Wieczorek