HomeCo w trawie piszczy?WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ...

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ...

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Dzień obfitował w wiele atrakcji: malowanie na folii, malowanie siebie,tworzenie malunków kredą, rzucanie do celu, gra w kręgle oraz wiele konkursów i zabaw przy muzyce.  Nie zabrakło też smakołyków- lodów dla ochłody oraz wyśmienitych rogalików przygotowanych specjalnie z tej okazji. To był dzień pełen wrażeń, którego długo nie zapomnimy.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:  klik  

Main Menu