HomeCo w trawie piszczy?PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA

• Napisał
  • piątek, 26 czerwiec 2020 09:06

Drodzy rodzice, kochane dzieci!

Dziś dobiegł końca kolejny rok szkolny, wyjątkowo bo w warunkach zdalnego nauczania.

Dlatego drodzy Rodzice, chcemy Wam podziękować za włożony trud i poświęcenie. Za zaangażowanie, wsparcie i otuchę, za cierpliwość i wyrozumiałość wobec nowych nikomu nieznanych sytuacji.

Wam drogie Przedszkolaki dziękujemy za wywiązywanie się z obowiązków na miarę Waszych możliwości. Za ciężką pracę w domu w okresie zdalnego nauczania. Z podziwem myślimy o Was jak wiele było chęci do pracy.

Dla wszystkich był to okres nowych wyzwań i zwiększonego wysiłku. Każde z Was i nas również nauczyło się czegoś nowego i cennego. Życzymy Wam z całego serduszka, abyśmy we wrześniu mogli już spotkać się w salach naszego przedszkola.

A więc do zobaczenia…..

Grono Pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 20