HomeCo w trawie piszczy?INFORMACJA DLA RODZICÓW

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 614 gości oraz 0 użytkowników.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  • Napisał 
  • niedziela, 30 sierpień 2020 11:11

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą pandemią COVID-19 rozpoczynamy nowy rok szkolny w sposób inny niż dotychczas. Przedszkole nadal funkcjonować będzie w reżimie sanitarnym. Miesiąc wrzesień traktujemy jako miesiąc podwyższonego ryzyka ze względu na powrót dzieci i rodziców z wakacji. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Edukacji Narodowej przekazujemy Państwu najistotniejsze informacje dotyczące organizacji pracy naszego przedszkola w nowym roku szkolnym. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczoną poniżej organizacją pracy przedszkola od 1 września 2020r., Procedurą organizacji i funkcjonowania Przedszkola Miejskiego nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim w okresie epidemii COVID-19 oraz innymi dokumentami.  

Z poważaniem Maria Wieczorek dyrektor PM 20

                                                                                                                         

Main Menu