HomeCo w trawie piszczy?RATOWNICTWO WODNE

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 980 gości oraz 0 użytkowników.

RATOWNICTWO WODNE

W czwartek 12 czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu tatusia Mateusza Olechnowicza z gr II. Pan Olechnowicz jest ratownikiem wodym w związku wię ze zbliżającymi się wakacjami i oresem kiedy na kompieliskach jest ogromny tłok chcieliśmy przybliżyć dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa oraz pokazać co należy robić gdyby spotało nas coś złego. Choć są to jeszcze małe dzieci to od zawsze wiadomo że "czem skorupka za młodu....."

Tata Mateusza opowiedział nam o wszystkich niezbędnych zasadach, których każdy z nas powinien przestrzegać wchodząc do wody. Nauczyliśmy się nawet jak udzielić pierwszej pomocy.

Zresztą zobaczcie sami...

Main Menu