ZEBRANIE

UWAGA RODZICE

Dnia 19 września 2019 r. tj. w czwartek odbędą się zebrania dla rodziców

wg. następującego harmonogramu:

a)zebrania ogólne(sala nr 6)

• 16:30 - gr. I, II i III
  • 17:15 – grupa IV, V i VI
  • b)zebrania grupowe odbędą się po zebraniu ogólnym w poszczególnych grupach

WITAJ PRZEDSZKOLE!!

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 03 wrzesień 2019 18:48

Serdecznie witamy po wakacjach!!!

W szczególności witamy dzieci,które po raz pierwszy przybyły do naszego przedszkola.

Wszystkim życzymy aby czas  w przedszkolu upływał  na wesołej i twórczej zabawie!!!

Dział: Co w trawie piszczy? czwartek, 06 czerwiec 2019 22:12

Międzynarodowy Dzień Dziecka to najbardziej wesoły i piękny dzień dla wszystkich dzieci na całym świecie. Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszej placówce odbyły się 3 czerwca. Ten dzień rozpoczał się muzycznym powitaniem wszystkich dzieci oraz  dwuśladową niespodzianką.  Był to dzień pełen muzyki , tańców oraz konkurencji sportowych. Przedszkolaki korzystały z dmuchanego zamku, oglądały bajkę w kinie sferycznym, odwiedziła nas Straż Pożarna oraz Policja. Kolejnymi atrakcjami było malowanie twarzy, tatuaży  oraz  puszczanie baniek mydlanych.  Podczas imprezy towarzyszyli nam Ada i Olek :) Dzieci były szczęśliwe i radosne, a uśmiech nie schodził z ich buziek.

Zapraszamy do fotorelacji:  galeria zdjęć

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 04 czerwiec 2019 20:29

PODZIĘKOWANIA

w imieniu dzieci oraz pracowników

Przedszkola Miejskiego nr 20 im. Przyjaciół Przyrody

składamy serdeczne podziękowania:

Panu Bartoszowi Kotuli

Panu Sławomirowi Bednarczykowi

Pani Natalii Ściurce

Panu Karolowi Szałkiewiczowi

Panu Jackowi Musiałowi

Panu Piotrowi Rychterowi

Panu Damianowi Szymkowiczowi

za pomoc w organizacji

Dnia Dziecka.

To dzięki Wam udało się przeprowadzić bardzo

udaną imprezę dla naszych wychowanków.

Dziękujemy za piękną współpracę i mamy nadzieję,

że jeszcze nie raz uda nam się dla dobra dzieci

coś wspólnie uczynić.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

Gorzów Wlkp. czerwiec 2019r.

12.03.2019 r. dzieci z grupy  III i IV wybrały się na koncert muzyczno- taneczny pt. "Z ludowym przytupem". Przedszkolaki mogły posłuchać utworów granych na instrumentach smyczkowych, miały również okazję poznania ubioru oraz tanców z różnych zakątków Polski.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

klik

Przedszkolni ogrodnicy

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 19:43

Dzieci z grupy Żabek, Smerfów oraz Motylków z wielkim entuzjazmem oraz radością przystąpiły do wykonywania zadań ogrodniczych.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć:

Żabki klik

Motylki klik

Smerfy klik

11.02.2019r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru "Maska" Z Krakowa którzy, przedstawili nam spektakl promujący zdrowy styl życia  pt. "Baśń dla małych łakomczuszków-tajemnica zdrowych brzuszków". Bajka zarówno u najmłodszych jak i najstarszych przedszkolaków wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

Zapraszamy do galerii zdjęć- klik

" Od Filemona do Behemota"

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 19:11

W czwartek 7 marca dzieci z grupy IV wybrały się na Kocią Wystawę zorganizowaną przez Bibliotekę Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolski we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury. Panie bibliotekarki przeprowadziły z dziećmi pogadankę na "koci temat", następnie dzieci obejrzały kocią wystawę - zdjęcia oraz prace autorów z MDK. Kocie akcesoria wzbudziły duże zainteresowanie a warsztaty plastyczne pozwoliły Kubusiom narysować swoje koty, które tworzą wystawę na naszym przedszkolnym korytarzu.

Zapraszamy do galerii zdjęć- klik

Przegląd recytatorski "MAŁY PATRIOTA"

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 18:57

5 marca 2019r. odbył się przedszkolny przegląd wierszy patriotycznych "Mały Patriota". Reprezentanci grup recytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom.

Wycieczka do Jednostki Wojskowej

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 18:24

11.02.2019r. Żabki oraz Motylki uczestniczyły w wycieczce do Jednostki Wojskowej w Skwierzynie. Na miejscu czekał na nas dowódca który zaprosił  i oprowadził nas wraz z innymi żołnierzami po terenie 35. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej.  Dzieci wojskową przygodę rozpoczęły od obejrzenia sprzętu wojskowego,kolejnym punktem był spacer po koszarach. Wielką radość sprawiła dzieciom przejażdżka wojskowym pojazdem. Przedszkolaki miały również okazję obejrzeć muzealną wystawę.  Nie zabrakło zabaw na powietrzu oraz wojskowej grochówki i deseru :)

Zapraszamy do galerii zdjęć:

fotorelacja