Dział: Co w trawie piszczy? czwartek, 10 styczeń 2019 20:37

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

KOCHANE BABCIE I DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ WEDŁUG HARMONOGRAMU:

GR. DATA GODZINA
I    05.02.2019r.     - WTOREK 10.30
II    07.02.2019r.     -CZWARTEK 11.00
III    06.02.2019r.     - ŚRODA 11.00
IV    07.02.2019r.     -CZWARTEK 10.00
V    05.02.2019r.     - WTOREK 11.30
VI    08.02.2019r.     - PIĄTEK 10.30

Bal Karnawałowy

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 07 styczeń 2019 21:13

W sobotę 5 stycznia 2019 odbył się przedszkolny Bal Karnawałowy w MCK w Gorzowie Wielkopolsim. Dzieci i rodzice przebrali się w różnorodne postacie ze świata bajek i baśni. Zabawa odbyła się pod okiem doświadczonego animatora. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców zarówno dzieci jak i rodziców.

Serdecznie dziekujemy za wspaniałą zabawę!

SPOTKANIE WIGILIJNE W PRZEDSZKOLU

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 07 styczeń 2019 17:31

21 grudnia 2018r. w naszym przedszkolu wszystkie dzieci obejrzały przedstawienie jasełkowe przygotowane przez dzieci oraz panie z grupy V.

Po części artystycznej przedszkolaki zasiadły w swoich salach, przy pięknie wystrojonych stołach i wspólnie kolędując, miały okazję poczuć magię nadchodzących świąt, spożywając uroczysty wigilijny obiad.

Dzień otwarty w grupie Smerfów

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 07 styczeń 2019 17:21

Dzień otwarty w grupie Smerfów odbył się w świątecznej atmosferze. Dzieci przygotowały niespodziankę dla rodziców w postaci krótkiej inscenizacji. Było nastrojowo, świątecznie i radośnie. Po występie dzieci wraz z rodzicami przystąpiły do zdobienia pierników:)

fotorelacja

W dniu 10.12.2018r. w grupie Kubusiow odbyły się zajęcia otwarte dla dzieci z rodzicami. Podczas zajęć przygotowaliśmy piękne ekologiczne ozdoby choinkowe wykorzystując materiały recyklingowe. Zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili, a wspólne prace ozdobią naszą sale.

Wizyta w szkolnej świetlicy

Dział: Co w trawie piszczy? czwartek, 13 grudzień 2018 20:13

Dnia 10.12.2018 Motylki wraz z opiekunami odwiedziły świetlicę szkolną ZS 20 w Gorzowie Wlkp. Przedszkolaki z zaciekawieniem zapoznały się z nowym miejscem.

Został rostrzygnięty Ogólnopolski konkurs PM nr 22 i Poczty Polskiej

"Znaczek Pocztowy na 100-lecie Niepodległości"

I miejsce zajęła  Pola Musiał z grupy V

Wyróżnienie otrzymała Oliwia Dobkowska z grupy V

Serdeczne gratulacje dla dziewczynek.

Został rostrzygnięty Ogólnopolski konkurs PM nr 22 i Poczty Polskiej "Znaczek Pocztowy na 100-lecie Niepodległości".

I miejsce zajęła  Pola Musiał z grupy V.

Wyróżnienie otrzymała Oliwia Dobkowska z grupy V.

Serdeczne gratulacje dla dziewczynek.

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 10 grudzień 2018 21:46

Dnia 6 grudnia 2018r. do naszego przedszkola przybył Święty Mikołaj, rozdal dzieciom długo wyczekiwane prezenty. Jednak zanim to nastąpiło mieliśmy okazję uczestniczyć w Mikołąjkowym koncercie muzyki klasycznej. Później był czas na  zabawy, tańce i śpiewanie.

Dzień umilały nam mikołajkowe czerwono-białe czapki oraz piękny wystrój przedszkola.

Gorzowska choinka

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 10 grudzień 2018 21:36

W środę 5 grudnia  kilkoro dzieci z grupy IV oraz VI  brało udział w ozdabianiu gorzowskiej choinki „ Stąd Jestem” , które odbyło się w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp.