ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

28 maja 2019r. ( wtorek) o godzinie 17:00 w Przedszkolu Miejskim nr 20 odbędzie się zebranie informacyjno- organizacyjne dla rodziców dzieci       3- letnich rozpoczynających edukację przedszkolną.

Planowany czas zebrania - około 1, 5 godziny.

Na zebranie zapraszamy rodzica bez dziecka.

12.03.2019 r. dzieci z grupy  III i IV wybrały się na koncert muzyczno- taneczny pt. "Z ludowym przytupem". Przedszkolaki mogły posłuchać utworów granych na instrumentach smyczkowych, miały również okazję poznania ubioru oraz tanców z różnych zakątków Polski.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

klik

Przedszkolni ogrodnicy

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 19:43

Dzieci z grupy Żabek, Smerfów oraz Motylków z wielkim entuzjazmem oraz radością przystąpiły do wykonywania zadań ogrodniczych.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć:

Żabki klik

Motylki klik

Smerfy klik

11.02.2019r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów Teatru "Maska" Z Krakowa którzy, przedstawili nam spektakl promujący zdrowy styl życia  pt. "Baśń dla małych łakomczuszków-tajemnica zdrowych brzuszków". Bajka zarówno u najmłodszych jak i najstarszych przedszkolaków wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

Zapraszamy do galerii zdjęć- klik

" Od Filemona do Behemota"

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 19:11

W czwartek 7 marca dzieci z grupy IV wybrały się na Kocią Wystawę zorganizowaną przez Bibliotekę Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolski we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury. Panie bibliotekarki przeprowadziły z dziećmi pogadankę na "koci temat", następnie dzieci obejrzały kocią wystawę - zdjęcia oraz prace autorów z MDK. Kocie akcesoria wzbudziły duże zainteresowanie a warsztaty plastyczne pozwoliły Kubusiom narysować swoje koty, które tworzą wystawę na naszym przedszkolnym korytarzu.

Zapraszamy do galerii zdjęć- klik

Przegląd recytatorski "MAŁY PATRIOTA"

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 18:57

5 marca 2019r. odbył się przedszkolny przegląd wierszy patriotycznych "Mały Patriota". Reprezentanci grup recytowali wiersze o tematyce patriotycznej. Każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom.

Wycieczka do Jednostki Wojskowej

Dział: Co w trawie piszczy? poniedziałek, 18 marzec 2019 18:24

11.02.2019r. Żabki oraz Motylki uczestniczyły w wycieczce do Jednostki Wojskowej w Skwierzynie. Na miejscu czekał na nas dowódca który zaprosił  i oprowadził nas wraz z innymi żołnierzami po terenie 35. dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej.  Dzieci wojskową przygodę rozpoczęły od obejrzenia sprzętu wojskowego,kolejnym punktem był spacer po koszarach. Wielką radość sprawiła dzieciom przejażdżka wojskowym pojazdem. Przedszkolaki miały również okazję obejrzeć muzealną wystawę.  Nie zabrakło zabaw na powietrzu oraz wojskowej grochówki i deseru :)

Zapraszamy do galerii zdjęć:

fotorelacja

Godziny przyjmowania wniosków o przyjęcie kandydata na rok szkolny 2019/2020:

PONIEDZIAŁEK 7.00- 11.00
WTOREK 12.00- 14.00
ŚRODA 12.00- 16.00
CZWARTEK 13.00- 16.00
PIĄTEK 8.00- 11.30

Zarządzenie Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski.