INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWPRZYJĘTYCH

Drodzy Rodzice….

Z uwagi na fakt, że w kolejnym roku szkolnym edukację przedszkolną rozpoczną dwie grupy dzieci 3-letnich, istnieje konieczność dokonania podziału grup.

Grupa I – do tej grupy będą należały dzieci śpiące/ leżakujące (w grupie znajdują się leżaki, na których dzieci zgodnie z ramowym rozkładem dnia odpoczywają/ śpią).

Grupa II- do tej grupy będą należały dzieci nieśpiące ( w sali znajdują się wyłącznie materace, na których dzieci w razie potrzeby mają możliwość odpoczynku).

W związku z konieczności przydzielenia dzieci do poszczególnych grup w najbliższym czasie zostanie do Państwa przesłane zapytanie (poprzez wiadomość sms) z prośbą o Państwa sugestie/ oczekiwania. W przypadku zbyt dużej liczby dzieci w poszczególnych grupach (po zgromadzeniu i przeanalizowaniu informacji zwrotnej dotyczącej Państwa oczekiwań), decyzję o przesunięciu dziecka podejmą nauczycielki przypisane do grup, uwzględniając miesiąc narodzin dziecka.

Ostateczne listy dzieci z podziałem na grupy (Grupa I oraz Grupa II ) wraz z nazwiskami nauczycieli prowadzących zostaną zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.