HomeEkologiaPRZYJACIELE PRZYRODY

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 240 gości oraz 0 użytkowników.

PRZYJACIELE PRZYRODY

Jak na prawdziwych przyjaciół przyrody przystało nasze przedszkolaki jak i wszyscy pracownicy dbaja o to by okolica naszego przedszkola była zielona, pachnąca i rozkwitajaca kolorowymi kwiatami. Jak co roku pojawiły się piękne kwiaty na dziedzińcu naszego przedszkola. Codziennie je podziwiamy, wąchamy,  podlewamy i pielegnujemy trawnik wokół nich. Obserwujemy pracowite pszczółki, ktore latają z kwatka na kwiatek i zbieraja kwiatowy pył. Każdy przedszkolak wie jak wielka jest ich rola. Codziennie staramy się również odwiedzać nasz przedszkolny sad. Mamy w nim drzewka owocowe, które obsypane są juz mnóstwem kwiatków. W okresie letnio-jesiennym zaoowocują jabłuszkami i sliweczkami i jak to było w ubiegłym roku z pewnością ich skosztujemy.

 

 

 

Main Menu