HomeKącik RodzicaWieści kuratoryjne i ne tylkoTrzecia edycja akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”.

Trzecia edycja akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda”.

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi dla dzieci i młodzieży, Ministerstwo Sportu i Turystyki, ogłosiło trzecią edycję akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczna Woda", która poświęcona jest bezpieczeństwu dzieci i młodzieży, spędzających czas wolny w rejonach zamarzniętych zbiorników wodnych.

Na okoliczność tej akcji przygotowane zostały plakaty oraz czterostronicowa ulotka, stanowiące materiały informacyjno-edukacyjne dla nauczycieli, wychowawców, ratowników oraz policjantów jednostek prewencji.

Materiały te mogą być wykorzystane w zajęciach przygotowujących dzieci i młodzież do bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych. Materiały dostępne są na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki, w formie elektronicznej, dostosowanej do druku w różnych wariantach pod adresem: http://w.w.w.msport.gov.pl/turystyka/zimowa-edycja-akcji-informacvinoedukacyinej-bezpieczna-woda?edit_mode=true