Przedszkole

Akcja "Pola Nadziei" polegająca na sprzedaży cebulek żonkili na rzecz Hospicjum Św. Kamila w

Gorzowie Wielkopolskim została przeprowadzona w naszym przedszkolu 27 września 2018r.

Dzięki Państwa wsparciu udało nam się wesprzeć Hospicjum

kwotą 619 zł 83 gr

Serdeczne podziękowania w imieniu Stowarzyszenia, Pacjentów oraz ich Rodzin!!

Dzień Drzewa

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 21:36

10 października 2018r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Drzewa, dzięki któremu przedszkolaki mogły sobie uświadomić rolę drzew w przyrodzie i ich znaczenie w życiu człowieka. Oprócz udziału w zajęciach dydaktycznych dzieci okazały szacunek drzewom w ogrodzie przedszkolnym poprzez przytulenie każdego z nich.

Motylki

Smerfy

Skrzaty

Pasowanie na Starszaka

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 21:13

8 października 2018r. odbyła się wycieczka do Mironic, w której uczestniczyły najstarsze przedszkolaki- grupa V Biedronki oraz grupa VI Motylki.

Przygotowywanie zupy, podchody w lesie, zawody w cięciu piłą oraz PASOWANIE NA STARSZAKA :). Dzisiejszy wyjazd do Mironic był pełen znakomitej zabawy oraz najwspanialszych , dziecięcych uśmiechów.

Wycieczka do Centrum Ekologicznego

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 21:01

2 paźdizernika dzieci z grupy III  wybrały się na wycieczkę do Centrum Ekologicznego do Dankowa. W ramach Dnia Drzewa odbył się spacer po parku oraz lesie. Smerfy wykonały pracę plastyczną, zbierały żołędzie dla zwierząt oraz wszelkie dary jesieni.  Czas spędzony na powietrzu umiliła miła niespodzianka dla każdego dziecka- piłeczka z uśmiechem.

Kuchcikowo- Sałatka jarzynowa

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 20:48

Pyszna i zdrowa sałatka jarzynowa powstała dzięki Młodym Kucharzom! Pracy było nie mało, ale wszyscy doskonale poradzili sobie z krojeniem warzyw. Następnie jak na kucharzy przystało każdy próbował swojego dania, co więcej niektórzy z dokladką!

Smerfy

Kubusie

Biedronki

Motylki

Pola Nadziei

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 20:30

27 września 2018r. odbyła się charytatywna akcja "Pola Nadziei" polegająca na sprzedaży żonkili. Pieniążki zebrane dzięki Państwa hojności pomogły wesprzeć Hospicjium Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!!

Wycieczka do Owczogrodu

Dział: Co w trawie piszczy? wtorek, 16 październik 2018 20:16

25 września 2018r. Skrzaty i Kubusie spotkały się z owieczkami w Owczogrodzie.

Te cudowne oraz przemiłe zwierzątka dały się głaskać i karmić. Bawiąc się z nimi dzieci wykonały fajną pracę plastyczną i spędziły przemiło czas na placu zabaw od rana aż do samego obiadu.

Skrzaty

Kubusie

24 września w naszym przedszkolu odbył się Europejski Dzień Bez Samochodu. Celem akcji było propagowanie postaw ekologicznych oraz przekonanie do alternatywnych środków transportu. Przedszkolacy podczas zajęć przekonali się, że życie bez samochodu przyczynia się do zmniejszenia hałasu i zanieczyszczenia powietrza, co pozytywnie wpływa na jakość naszego życia.

Sprzątanie Świata

Dział: Co w trawie piszczy? środa, 26 wrzesień 2018 21:09

21 września nasze przedszkole po raz kolejny wzięło udział w ekologicznej akcji  "Sprzątania Świata". Po krótkiej pogadance dotyczącej zasad bezpieczeństwa oraz głównych celów akcji, dzieci zaopatrzone w worki na śmieci oraz jednorazowe rękawice ruszyły na tereny, które wymagały posprzątania. Dzięki pięknej pogodzie akcja przebiegła szybko i sprawnie, a tereny w okolicy przedszkola zostały solidnie posprzątane.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dział: Co w trawie piszczy? środa, 26 wrzesień 2018 20:06

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka hucznie i radośnie, w całym przedszkolu było kolorowo i wesoło.  Tego dnia towarzyszyły nam liczne zabawy, zadania oraz niespodzianki.  Po śniadanku w salach każda grupa uczesniczyła w grach i zabawach przygotowanych specjalnie na tę okazję. Następnie wszyscy razem spotkaliśmy się na placu zabaw, by wspólnie wypuścić w niebo baloniki wraz z życzeniami każdego Przedszkolaka.

Święto dostraczyło dzieciom wielu miłych wrażeń, a ich radość i uśmiech na twarzach to nasza satysfakcja.

fotorelacja

Nasze marzenia lecą do nieba