HomeNasze osiągnięcia

Dzieci wraz z nauczycielkami Naszego Przedszkola brały udział w konkursie " Opiekuję się swoim pupilem" zorganizowanym przez LOP oraz PM nr 33 w Gorzowie Wlkp.

Z dumą informujemy, że prace Naszych podopiecznych zostały nagrodzone, mianowiecie:

I miejsce - Natasza Maciejewska

II miejsce - Stanisław Dowlaszewicz

Wyróżnienie - Hanna Żardecka

Gorące podziękowania dla rodziców za udział w akcji "GÓRA GROSZA"

Gorące podziękowania dla wszystkich rodziców i dzieci za aktywny udział w ubiegłorocznej akcji harytatywnej Góra Grosza.

W tegorocznym przeglądzie teatrzyków przedszkolnych wzięły udział dzieci z grupy Pszczółek. Występ był mega udany, gratulujemy pszczółkom!

Nagroda dla Jagody Marcinkowskiej oraz Nadii Adamowicz za udział w konkursie plstycznym zorganizowanym przez LOP

Nagroda specjalna dla Zosi Michalskiej z gr. I za udział w konkursie plastycznym "Wiosna tuż, tuż..."

Dyplom dla Alicji z gr IV za udział w Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej

W konkursie plastycznym "Moja rodzina żyje zdrowo" dyplom otrzymał Bartosz Biskupski z gr III

W tegorocznej edycji Tornieju Wiedzy o Bezpieczeństwie wzięły udział dzieci z grupy IV Biedronki. Wykazały się one dużą wiedzą w tej dziecinie. W nagrode za wspaniałe reprezentowanie naszej placówki otrzymały indywidualne nagrody.