HomeO NASZwiedzamy przedszkole

ZWIEDZAMY PRZEDSZKOLE

Z apraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dziecięcej krainy Małych Przyjaciół Przyrody.
T o tutaj dzieją się magiczne rzeczy, o których dziecko nie zapomni na długie lata...
P rzedszkole Miejskie nr 47 znajduje się przy ul. Walczaka 47. Budynek otoczony jest przepięknym ogrodem, w którym dzieci spędzają każdego dnia wspaniałe chwile.

W południowej części przedszkola znajduje się wspaniale wyposażony plac zabawy.

W holu przedszkola znajduje się wystawa prac naszych dzieci, kącik informacyjny dla rodziców oraz gablota z najważniejszymi zwycięskimi pucharami.
D uża i  kolorowa szatnia pozwoliła nam na wyodrębnienie dla każdego z oddziałów osobnych szafek z wieszakami i półeczkami.

W placówce znajduje się pięć sal zajęć z przylegającymi do nich sanitariami. Każda z sal  jest zadbana, kolorowa i bogato wyposażone w pomoce dydaktyczne.
D odatkowo posiadamy również wyposażony gabinet metodyczny w którym odbywają się zajęcia logopedyczne oraz zajęcia terapeutyczne.

Zapraszamy do fotograficznego spaceru po placówce.