HomeProjekty, konkursy i akcjeJESIEŃ W OBIEKTYWIE- III EDYCJA

JESIEŃ W OBIEKTYWIE- III EDYCJA

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do wzięcia udziału w wewnątrz przedszkolnym konkursie fotograficznym

JESIEŃ W OBIEKTYWIE – III EDYCJA”.

Czekamy na wasze zdjęcia w klimatach jesiennych. Mogą to być fotografie z podróży dalekich i bliskich, mogą być zdjęcia z działki, własnego podwórka , z wyprawy w ciekawe miejsca lub ze zwykłego spaceru. Czekamy na zdjęcia samych dzieci lub na fotki rodzinne.

Wszystkie zebrane prace zostaną wyeksponowane w szatni przedszkola

I. Organizator:
Przedszkole Miejskie nr 20 im Przyjaciół Przyrody

II. Termin składania prac: do 30.10.2015 r.

III. Cele konkursu:

• rozwijanie zainteresowań fotografowaniem,

• uświadomienie dzieciom faktu, że fotografie stanowią wspaniałą formę dokumentowania różnych wydarzeń;

• zachęcanie rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu;

• uwrażliwianie dzieci na piękno przyrody;

• kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej;

Najlepsze prace wyłonione przez jury zostaną nagrodzone. Laureatom przyznane zostaną dyplomy i nagrody. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy uczestnictwa .

Werdykt jury jest ostateczny!

IV. Warunki konkursu:

Prace konkursowe prosimy dostarczyć do grupy III-Biedronki lub IV Krasnale w nieprzekraczalnym terminie do 7.11.2014 r. Ilość prac dowolna.

Tematyka: „JESIEŃ W OBIEKTYWIE” - II edycja

Format prac: 10x15 cm lub większy

Ogłoszenie wyników: 06.11.15 r.