KOLOROWE LATAWCE

Regulamin Powiatowego Rodzinnego konkursu plastycznego „Kolorowe latawce”

1. I.Organizator konkursu
  • Organizatorem konkursu plastyczno-technicznego o nazwie „Kolorowe latawce” jest Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody w Gorzowie Wlkp.
  1. II.Cele konkursu
  • Integrowanie dzieci i ich rodziców oraz społeczności lokalnej
  • Rozwijanie zdolności plastyczno-technicznych i konstrukcyjnych dzieci i ich rodzin
  1. III.Założenia organizacyjne
  • Konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem placówek przedszkolnych w Gorzowie Wlkp. oraz okolic Gorzowa Wlkp.
  • Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 4-6 lat oraz ich rodzin.
  • Prace konkursowe muszą zostać wykonane własnoręcznie, nie dopuszczone zostaną latawce zakupione, gotowe do złożenia.
  • Do każdej pracy konkursowej powinna być dołączona karteczka z opisem wg wzoru:

Imię, Nazwisko:

Wiek:

Nazwa Przedszkola

• Prace mogą być wykonane w dowolnych technikach plastycznych oraz w dowolnym formacie. Prace winny zawierać elementy materiałów ekologicznych.
  • Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem praw autorskich, na wykorzystanie prac w celach promocyjnych konkursu.
  • Osoby przynoszące prace konkursowe wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu swoich danych osobowych (Ustawa o ochronie danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. Nr 133, poz. 833, z późn. zm).
  • Prace zgłoszone do Konkursu nie będą zwracane autorom, chyba że autor sobie tego życzy.
  • Prace nie spełniające zasad uczestnictwa, nie będą podlegały ocenie konkursowej.
  1. IV.Ocena prac konkursowych i ogłoszenie wyników konkursu
  • Prace należy dostarczyć do dnia 30 listopada 2016 r. do godziny 15.00, na adres organizatora konkursu: Przedszkole Miejskie nr 20 im. Przyjaciół Przyrody ul. Walczaka 47, Gorzów Wlkp.
  • Szczegółowych informacji dotyczących Konkursu udzielają jej koordynatorzy: Magdalena Wdzięczna oraz Beata Ropińska pod numerem tel. 600951731
  • O wyłonieniu laureatów Konkursu decyduje jury powołane przez Organizatora.
  • Jury pod uwagę weźmie:

ü  jakość i estetykę wykonania,

ü  oryginalność, pomysłowość

ü  innowacyjność,

ü  wykorzystanie materiałów ekologicznych

• Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.
  • Lista laureatów zostanie ogłoszona w dniu 06.12.2016 r. na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 20 im. Przyjaciół Przyrody. Wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w Przedszkolu Miejskim nr 20 im. Przyjaciół Przyrody
  1. V.Nagrody
  • Organizator zapewnia nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!