HomeROWEROWY AUTOCHODZIKZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

Rowerowy Autochodzik to kompleksowy program edukacji z zakresu wychowania komunikacyjnego skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Działania realizowane w ramach programu obejmują profesjonalne szkolenia nauczycieli oraz półroczny cykl zajęć dla dzieci składający się z 6 etapów, w trakcie których w atrakcyjnej i różnorodnej formie prezentowane są najważniejsze tematy związane z ruchem drogowym.

Ideą programu jest przygotowanie dzieci do samodzielności w ruchu drogowym. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, różnorodność sposobów przemieszczania oraz ról jakie pełnią najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego – dzisiaj i w przyszłości.

SZCZEGÓŁY:

www.lubuskie.uw.gov.pl/aktualnosci/wydarzenia/Rowerowy_Autochodzik_glosowanie_zakonczone/idn:12763.html

Ostatnio zmieniany środa, 04 luty 2015 22:00