HomeW KRAINIE BAJEK, BAŚNI I OPOWIADAŃ

Nasze Przedszkole

2

Zapraszamy na wirtualny spacer po przedszkolu.
                           Zapraszają dzieci.

Odwiedza nas...

Odwiedza nas 980 gości oraz 0 użytkowników.

W KRAINIE BAJEK, BAŚNI I OPOWIADAŃ

W KRAINIE BAJEK, BAŚNI I OPOWIADAŃ

                                        Kochani Rodzice!

 Wszyscy chcecie, byśmy wyrośli na mądrych, dobrych i szczęśliwych ludzi. Otóż jest na to sposób......!
 
Czytajcie nam 20 minut dziennie ale codziennie..........!

Z w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odwiedziła nas mama Maji Mierzejewskiej z gr I. Wysłuchaliśmy ślicznego, pouczającego opowiadania o Księżniczce Amelce! Dziękujemy bardzo za odwiedzinki!

Czytaj dalej...

W środę 30 marca odwiedziła nas mama Frania z gr I. Opowiedziała  dzieciom przepiękną bajkę pt. "Czerwony Kapturek",  bajkę znana przez wszystkie dzieci, i jakże bardzo przez nich lubiana.Dodatkową atrakcja były kukiełki przedstawiające postacie z bajki. Serdecznie dziękujemy za cudne przedstawienie i czekamy na kolejne odwiedziny.

Czytaj dalej...

Kolejne spotkanie z książką. Tym razem było to spotkanie niezwykle pouczające. Dzieci wysłuchały opowiadania o Tupciu Chrupciu, który nie chciał się myć. Po wysłuchaniu przygód małej myszki wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że jednak należy się myć!

Czytaj dalej...

Misia Marysia to bohaterka opowiadania o małym misiu, który bał się ciemności. Opowiadanie to wywołało na buziach Motylków odrobinę strachu, jednak jak każde fajne opowiadanie dla małych dzieci skończyło się dobrze i dość śmiesznie.

Serdecznie dziękujemy mamie Zosi z gr I za odwiedziny i możliwość poznania tej niezwykle miłej postaci. Zdecydowanie mniej boimy się już ciemności!!!

Czytaj dalej...

Tym razem gościliśmy u nas tatę Marcelinki z gr I. Pan Tomek przeczytał dzieciom piękne opowiadanie o słoniu Elmerze, który przeżył piękne przygody ze swoim ukochanym dziadkiem. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny w grupie.

Czytaj dalej...

Tatuś Nataszki, pan Tomasz Rusek chętnie pomaga w rozwijaniu dzieci poprzez głośne czytanie.

Czytaj dalej...

Przeopiękne opowiadanie o powrocie jaskółki tym razem przeczytała nam pani logopedka, Małgosia Witkowska

Czytaj dalej...

W ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" pani bibliotekarka z biblioteki im.PLASTUSIA pani Jolanta Karasiewicz przeczytała naszym dzieciom "CHIŃSKIE BAŚNIE"

Czytaj dalej...

Main Menu