utworzone przez | wrz 19, 2021 | Tablica ogłoszeń

Harmonogram wydarzeń na I półrocze 2021/2022

WRZESIEŃ

1. Dzień Kropki 15.09 (środa) – grochy, kropki, kropeczki mile widziane w stroju dziecka.
  2. Dzień sprzątania świata 17.09 (piątek) – wspólne wyjście w okolice przedszkola, w celu posprzątania wyznaczonego terenu.
  3. Dzień PRZEDSZKOLAKA 20.09 (poniedziałek) – kolorowy zawrót głowy – Nasza grupa przychodzi ubrana w kolorze POMARAŃCZOWYM!! Wspólne świętowanie: zabawy, tańce,itp.
  4. Dzień bez samochodu 22.09 (środa) –zachęcamy, aby tego dnia do przedszkola przyjść na pieszo, przyjechać rowerem, hulajnogą…
  5. Wycieczka do Czelina 22.09 (środa) – informacje podane w oddzielnym ogłoszeniu.
  6. Śladami Pór Roku – Pierwszy Dzień Jesieni 23.09 (czwartek) – mile widziane ubrania w kolorze jesiennym.
  7. Dzień Chłopaka 30.09 (czwartek)– wspólne świętowanie w grupach.
  8. Udział w projektach: – „Z darami natury świat nie jest ponury”; – „Zabawa sztuką”; – „Muzyka to matematyka”

PAŹDZIERNIK

1. Bal jesieni 11.10 ( poniedziałek) „Jestem moim ulubionym regionalnym warzywem lub owocem”- przebieramy dzieci za regionalny owoc lub warzywo J
  2. Dzień Kundelka – akcja charytatywna – zbiórka żywności dla piesków.
  3. Wycieczka 19.10 (wtorek) –zajęcia w  Izbie Edukacji Leśnej w Kłodawie/ około 15zl/os.
  4. Udział w projektach: – „Z darami natury świat nie jest ponury”; – „Zabawa sztuką”; – „Muzyka to matematyka”

1. Dzień Postaci z bajek 5.11 (piątek) – prosimy o strój/rekwizyt bajkowy.
  2. Udział w występie Starszaków z okazji Dnia Niepodległości 10.11 (środa) – świętowanie obchodów 11 listopada.
  3. Dzień Czystego Powietrza 15.11 (poniedziałek) – prosimy o niebieski element w stroju dziecka.
  4. Wyjazd do teatru 16-18.11 – spektakl NOSO ROŻEK 20zl/os + 5zl/os. autokar = 25zl./os.
  5. „Jesteśmy dziećmi ale mamy swoje prawa”  19.11 (piątek)– Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka w przedszkolu
  6. Dzień Pluszowego Misia 25.11 (czwartek) – prosimy o misiowe uszy wykonane z papieru.
  7. Andrzejki 30.11 (wtorek) – czarujemy, mile widziane akcenty wróżek i wróżbitów w stroju dziecka.

GRUDZIEŃ

1. Spotkanie z Mikołajem 6.12 (poniedziałek) – prosimy o czerwony strój oraz czapeczki mikołajkowe.
  2. Śladami Pór Roku –Pierwszy Dzień Zimy 21.12 (wtorek)prosimy, aby dzieci były ubrane na biało.
  3. Zajęcia otwarte dla Rodziców „Ozdoby świąteczne” 16.12 (czwartek)wykorzystanie aktywności zabawowej i zadaniowej.
  4. „Boże Narodzenie” – wspólna wigilia, śpiewanie kolęd, jasełka – prosimy o odświętny strój.

Harmonogram może ulec ewaluacji.