DZIAŁANIA W RAMACH PPZ- 2021/2022

utworzone przez | sie 30, 2021

PRZESIEWOWE BADANIE WZROKU

W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w Gorzowie Wielkopolskim w naszym przedszkolu wykonano przesiewowe badania wzroku dzieci 6-letnich. Dzięki temu udało nam się wyłonić troje dzieci, które wymagają specjalistycznego podejścia. Mamy nadzieję, że udzielone wskazówki pomogą im w łatwiejszy sposób osiągnąć dojrzałość szkolną, która zaowocuje gdy pójdą ją wkrótce do szkoły.

OWOCOWO- WARZYWNE SOKI

Wartości zawarte w soczkach warzywno- owocowych są już znane naszym dzieciaczkom. Wszystkie dzieci chętnie próbowały soków samodzielnie wykonanych.

ZDROWE ŚNIADANKA

Dzieci z grupy PSZCZÓŁEK I BIEDRONEK uczą się czym jest zdrowe odżywianie. Wiedzą już, że aby być zdrowym należy spożywać bogate w witaminki produkty.

BEZPIECZNI NA DRODZE!

Zdrowy i bezpieczny przedszkolak to również taki, który zna zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dziś dzieci poznały te zasady w trakcie zabawy.