Wigilia Przedszkolna

Dnia 17 grudnia w naszym przedszkolu odbędzie sie Wigilia Przedszkolna, wraz z występem jasełkowym grupy Starszaków. Prosimy o odświętny ubiór dzieci w tym dniu.

Andrzejki

Dziś w przedszkolu same cuda, co wywróżyć nam się uda?

Dnia 30.11.2021r. w naszym przedszkolu odbędą się zabawy andrzejkowe. Zachęcamy do przebrania dzieci za czarodziejów, czarodziejki, lub do posiadania jakiegoś „magicznego” atrybutu tego dnia.

Moc czarodziejskich zabaw czeka!

Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Dnia 10.11.2021r. (środa) odbędzie się uroczysta Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Jak co roku prosimy, by tego dnia dzieci były ubrane na galowo. Chłopcy: czarne spodnie, biała koszula. Dziewczynki: czarne spódniczki, białe rajstopy, białe bluzeczki. Bardzo proszę również o poinformowaniu nauczycielek o ewentualnej nieobecności dziecka tego dnia.

Wyjście do tatru

Dnia 17 listopada o godz. 9.00 wyjeżdżamy do teatru na spektakl Noso Rożek. Koszt wyjścia 25zł. ( 20zł. bilet + 5zł. autokar). Prosimy o przyprowadzenie dzieci tego dnia do godz. 8.00.

Wycieczka do Czelina

Dnia 22.09.2021r. (środa) wyjeżdżamy do Czelina – Wioska Lapońska – całkowity koszt wyjazdu 50zł/dziecko.

Wyjazd planujemy na godzinę 8.00, prosimy o przyprowadzenie dzieci do godziny 7.15. Powrót około godziny 15.00. Posiłek, wodę i zestaw ubrań na zmianę zabierają nauczycielki. 

Harmonogram działań - I półrocze

Przygotowałyśmy dla Państwa Harmonogram działań naszej grupy w I półroczu roku szkolnego 2021/2022. Poniżej plik do pobrania

Dzień Kropki

Dnia 15.09.2021r. będziemy obchodzić DZIEŃ KROPKI. Mile widziane grochy, kropki, kropeczki w stroju dziecka.